Vstupní rohože

Potřebujete vyřešit problém s hromadící se špínou u vstupních dveří? Hrozí vašim zaměstnancům nebezpečí uklouznutí při vstupu z mokrého prostředí? Máme pro vás perfektní řešení, které ušetří vaše peníze. Naše vstupní rohože vyřeší veškeré vaše potíže s vchodem do budovy. Zadržují hrubé nečistoty a eliminují vlhkost z bot, tedy zabraňují možným úrazům. Vyberte si z našeho širokého sortimentu, my vám poradíme, jaké rohože by byly tím nejlepším řešením. Obraťte se na náš zákaznický servis. Jsme tu pro vás a vaši čistou bezpečnost.
Je několik materiálů, ze kterých se vstupní rohože vyrábí. Každý z nich má své místo a funkci. K zachycení hrubých nečistot jsou určené gumové rohože, cenovou alternativou jsou plastové. Jejich údržba je velice nenáročná. Pokud řešíte především problém s kluzkým povrchem při vstupu z vlhkého prostředí, je tím nejlepším řešením rohož textilní.

Spokojenost

Náš zákaznický servis vám poradí se správným výběrem a umístěním. Jsme si jisti, že vstupní rohože vám zajistí bezpečný vstup do budovy. Nevěříte? Kontaktujte nás.